EMO

Vše kolem EMO stylu...

Vaše příběhyMůj příběh

04.06.2013 by EMO Verča - verca.h007@seznam.cz

Jmenuju se Marika a ráda bych se s někým podělila o svůj příběh. Předem varuju kdo nemá rád jednu z následujících věcí tak ať si to raději nečte. Příběh obshahuje hodně lásky, EMA, milostných zápletek a taky smrt. Můj příběh je velmi smutný tak se připravte.
Bylo právě září a on se objevil ve škole, byl to kluk mých snů. Takhle jsem si ho sice nikdy nepředstavovala, ale když jsem ho viděla vstupovat do naší třídy věděla jsem že je to on koho chci vidět po svém boku až se budu vdávat. Jmenoval se Kamil měl černé vlasy načesané přes oko, piercing na obočí a tenkou skoro neviditelnou černou linku a jak už jste asi poznali byl EMO. Já sama působím trochu jako EMO, ale EMO jsem tehdy ještě nebyla. Měla jsem dlouhé černé vlasy a ráda jsem si dělala linky, ale nepovažovala jsem se za EMO a ani nikdo jiný. Ve třídě jsem byla oblíbená a u kluků obzvlášť. Avšak od té doby co jserm se začala zajímat o Kamila moje sláva ustupovala, ale mě to nevadilo toužila jsem po něm tak moc, že jssem skoro přestala vnímat okolní svět a to byla chyba, ale dál k příběhu.
Jednoho dne jsem se odhodlala za Kamilem přijít a zeptala jsem se ho jestli byl nějaký úkol do matiky, bohužel jsem se na nic jinýho nezmohla navíc to znělo asi takhle ,, eeee....no" dluhé mlčení ,,nevíš j-jestli ne-nebyl... no...ehm...nějaký úkol do matiky?" Bylo to tak strašně trapné, ale kupodivu mi odpověděl ,, jo,byl,chceš ho snad nechat opsat?" samozřejmě jsem souhlasilaa, ale nebylo nějak vidět že mi s toho on měl takový happyend jako já.
Ale aby to nebylo tak jednoduchgé začal se o mě zajím,at Denis, ten nejhezčí kluk ze trřídy, a většina holek na mě žárlila. Denis za mnou pořád dolízal a já se cítila strašně, on zlomí kvůli mě tisícům holkám srdce a já ho ani nechci. Každopádně jsem mu jednoznačně dávala najevo že z mé strany jsme pouze kámoši.
Moje snaha o Kamila byla stále marná, Dnis se oo mě pořád snažil, moje kámoščky o mě začali pochybovat stejně jako rodiče a učiteléa víc a víc holek na mě bylo naštvaných kvůli Denisovi. Všechno se to tak náhle nahromadilo a já začřala klesat ke dnu a to byl pro mě nový zážitek a těžcw jsem to snášela, protože jsem byla vždy na výsluní a le teď se všechno změnilo, ale v tu dobu mě zajímal jen Kamil a to byla osudná chyba.
Začala jsem hledat řešení a často jsem se na sebe dívala do zrcadla. Jako první mě napadlo stát se anorektičou, ale to jsem nevydržela, protože miluju ochutnávat nová jídla a když máte bohaté rodiče, kteří vás berou každý půlrok do nějaké země a desetitisíce kuchařek , tak přece pořád ochutnáváte něco nového. Drogy taky neprošli, protože v našem městě je jen jedna skupina těch tzv. Drogařů, jak jim říkáme ve škole, a ta si jen drogy píchá a to já jsem tehdy nedokázala. Konbešně jsem přišla na způsob EMO, ale později jsem se na to taky vykašlala, stručně řečeno nebyl to můj styl.
Jednou za mnou Kamil přišel a podal mi takovej papírek, bylo na něm napsaný: Mariko, poslední dobou jsem si všiml, že si smutná a bledá. Nechceš se po škole sejít? jestli jo uvidíme se ve tři před barem u Růžové kočky. Kamil. byla jsem štěstím bez sebe a nemohla jseem uvěřit tomu, že to tam vážně je napsaný. Po škole jsem strašněš spěchala do školy a vzala si na sebe to nejhezčí černý oblečení co doma mám a spěchal k Růžové kočce. Kamil už tam stál.
Vše se vyvýjelo suprověš a nakonec se mě zeptal jestli s ním nechci chodit. samozřejmě jsem řekla ano, protože jsem po tom tak dlouho toužila.A hned další den jsme si dali schůzku.
Po pár týdnech našeho krásného vztahu mi řekl že mě seznámí se svými kámoši. všichni byly EMO a cítila jsem se trochu blbě, ale Kamil mi říkal, že jim to nevadí. Já jsem to samozřejmě věděla, ale prostě mi bylo divně. Ta párty byla úžasná a náš vztah se rozvinul natolik, že jsem se sama stala EMO. Stále víc a víc jsme se milovali až do chvíle, kdy Kamilovi umřel táta. Od té doby jsme se od sebe spíš vzdalovali.
Jednou když už se zdálo, že je Kamil celkem v pohodě mě pozval na párty jeho kámošů. Myslela jsem že je konečně zotavený ze smrti otce. Ach, jak naivní jsem byla.
Kamil se na párty zdánlivě nešťastně otrávil alkoholem a můj život se zhroutil. Jednoho dne jsem však našla v triku, které jsem měla na našem prvním setkání. Stálo na něm: Moje milovaná Mariko, víš, že tě mám moc moc moc moc rád, ale taky víš, že otcovu smrt snáším strašně špatně. S tou bolestí nedokážu žít a tohle bylo to nejlepší řešení. Věřím, že překonáš smutek z mé ztráty a začneš nový lepší život. Tvůj milovaný Kamil. PS:Dej to přečíst i mým kamarádům, děkuju. Je to moje poslední přání.
Pocit co se mi honil hlavou byl nepopsatelný, ale on si toho tolik přál a chtěla jsem mu to splnit a začala jsem od začátku, ovšem EMO jsem zůstala.
Do svého nového začátku jsem zahrnula i nového kluka, Denise, ale nebylo to ono. Všechno se nahromadilo, Denis, nenávist, škola, Kamil a já musela udělat co bylo správné podle mě i Kamila.
Napsala jsem dopis. Denisovi jsem napsala ať okamžitě přijde ke mě domů. Na botník vedle našich dveří jsem dala další lísteček na kterém stálo, že má jít po šipkách až přišel ke mně.Stála jsem u okna a otočila jsem se k němu.
S uslzenýma očima jsem řekla jen ,, Miluju tě." a pak jsem vyskočila. Letěla jsem a před očima jsem viděla celý svůj život a pak jsem tvrdě dopadla. Když jsem opouštěla své tělo viděla jsem Denise. Byl velmi smutný a já kvůli němu taky. Z ruky mému tělu vytáhl dopis na kterém stálo: Můj milovaný Denisi, víš, že tě mám moc moc moc moc ráda, ale taky víš že nesu Kamilovu smrt hodně těžce. S tou bolestí nedokážu žít a tohle bylo nejlepší řešení. Věřím, že překonáš smutek z mé ztráty a začneš nový lepší život. Tvoje milovaná Matika. PS: dej to prosím přečíst mé rodině, je to moje poslední přání. Pak už jsem jen viděla jak se rozbrečel.
Dál už jsem nic nepostřehla, protože jsem odešla za Kamilem, který už na mě čekal u nebeské brány.

Jestli se vám příběh líbil řekněte, budu psát dál a případně řekněte co se vám nelíbilo ať to můžu příště spravit. Omlouvám se za nějaké překlepové chyby.
Vaše komentáře:

f   Hlasů: 194 - Hlasuj, toto se mi líbí!       17.10.2014 | 19:53

Prosím, už nikdy nic nepiš... :D

smookie   jindra564030@seznam.cz Hlasů: 223 - Hlasuj, toto se mi líbí!       17.07.2014 | 20:08

Trošku nedomyšlený ne? :D jak jsi to mohla napsat, když jsi mrtvá? O.o :D

*Naty*   selena17gomez@email.cz Hlasů: 233 - Hlasuj, toto se mi líbí!       07.02.2014 | 19:14

Dobrý :)Přidejte svůj komentář:

Nick:
E-mail:
Opište pozpátku:  15973
Zpráva:

Nezůstávejte pouze u komentářů, přijďte si také pokecat online do našeho super EMO chatu.?>