EMO

Vše kolem EMO stylu...

Vaše příběhyuž bude konec..

25.03.2013 by Nikol - nikcakola@seznam.cz

Už mám dost toho všechno trápení..slz a smutku a všech řečí co dělám špatně ..
už mě nebaví poslouchat ubohý řeči typu to yvládneš .. si silná. Nezvládám tenhle svět a nic nemám pod kontrolou.. takhle to dřív nebývalo... jednoho dne to do vrcholilo tím že jsem dostala vinu za to že muj nej kámoš spáchal sebevraždu kuly mě .. to mě dostalo ze všeho nejvíc.. přišla jsem ze školy domu a dozvěděla sem se tuhle smutnou zprávu.trvalo to asi 6 týdnu co sem byla smutná a ubrečená...učitelé se mě ptají co mi je ... já zakrývám vše usměvem a říkám že nic.Zatímco na ruce mám přes 90 řezanců a plno jizev.. už dál nechci ani nemužu.
příjdu domu jdu se psem naposledy ven vezmu žiletku a zyryju ji plně do žíly.. v tu chvíli začne týct krev a s každou kapkou krve uleva ,která je nepopsatelná..už skoro nic nevnímám nikdo není doma a já pomalu omdlívám.. zbylo po mě jenom psaní.. které,je celé od krve..
o den později se znova probudím..v nemocnici a sestra se mě pouze zaptá jak je ti?! a já odpovím...bylo by mi líp kdybych to nepřežila...dají mi prášky na uklidnění a v nemocnici sem asi 7 dní.. poté mě pustí domu a mě se zase vracejí myšlenky...které jsou nezastavitelné
Vaše komentáře:

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Můžeš být první...Přidejte svůj komentář:

Nick:
E-mail:
Opište pozpátku:  40283
Zpráva:

Nezůstávejte pouze u komentářů, přijďte si také pokecat online do našeho super EMO chatu.?>