EMO

Vše kolem EMO stylu...

Vaše příběhyZáleží pouze na ní...

18.04.2012 by Black sir

Na chodník tiše dopadají vločky sněhu. Zvony v kostelní věži oznamovaly jednu hodinu ráno. Liduprázdnou noční ulicí kráčí dívka. Ruce má v kapsách svého dlouhého kabátu. Občas po její tváři steče slza. Dívka přemýšlí, jak se to mohlo stát? Jak se mohlo stát, že jí nikdo nemá rád? Ve škole byla vždycky oblíbená, kluci se o ní prali, nikdy s ní nebyl větší problém. Ale v poslední době se všechno obrátilo proti ní. Dívka však ví, proč to takhle dopadlo.
Jednoho letního dne se potkala s hezkým klukem. Choval se k ní přívětivě, měl jí rád. Velmi se k sobě sblížili. Za několik týdnů co se znali, jí kluk přivedl ukázat svým kamarádům. Dívka poznala, že to nejsou jen tak nějací obyčejní kluci. „Dáš si pivo nebo fernet?“ zeptal se jeden z party. „Ale já nepiju.“ odpověděla dívka. Kluci ale byli neodbytní. Nutili jí aby se napila, alespoň symbolicky. Její kluk dívku pobídl, ať se napije a přesvědčil jí, že se nemůže nic stát. Dívka se proto napila piva. „Je to hořký.“ prohlásila. Ještě chvíli se s partou kluků bavila, ale poté raději řekla, že jde domů.
Uběhlo několik dnů a chlapec dívku opět vzal za svými kamarády. Tentokrát ale dívku nemuseli přemlouvat, aby se napila. Dala si dokonce i rum, který s sebou měli. Pivo i rum jí bohužel zachutnali. Také zjistila, že s partou kluků je docela sranda. Později začala svého kluka sama žádat, aby jí vzal té party vzal. Neváhal. Dívka byla ráda, že konečně začala žít a poznala tak fajnové lidičky. S klukama se stýkala čím dál častěji. Dívka si ale příliš neuvědomovala, co se s ní děje. Domů chodila vždycky včas, ale co se začala kamarádit se skupinkou, přicházela čím dál později, navíc většinou i opilá. Tím si ztratila důvěru u rodičů. Ve třídní knize se jí začaly množit pozdní příchody. Chodila také nepřipravená na hodinu. Tím si ztratila důvěru u učitelů. Ve třídě začala mluvit sprostě, posmívala se kamarádům, když opilá přišla domů, do chatu jim psala urážky a vyčítala jim všechny jejich špatné vlastnosti. Tím ztratila také kamarády. Zůstala jí jen parta kluků, kteří si s ní nakonec také začali dělat srandu.
Jednoho mrazivého prosincového dne přišla opět pozdě do školy. Její spolužáci jí ani nepozdravili. Na to ale dívka byla již za ty měsíce zvyklá. Těšila se jen, až ze školy konečně vypadne a bude moct zase jít se svým klukem za partou. Ale když dorazila na smluvené místo, zažila šok. Její kluk měl u sebe jinou dívku. Přišla naštvaně k němu. Než ale stihla něco říct, její kluk jí hned začal vykládat: „Tohle je Kačka. Ode dneška s ní chodim. S tebou jsem skončil.“ To pro dívku byla rána. „A proč si mi normálně neřekl že máš jinou.“ zeptala se dívka. „No neřekl. Ale Kačku mam radši než tebe.“ odpověděl kluk. Dívka už nic neříkala, otočila se a se slzami v očích odcházela. Ještě slyšela, jak si o ní parta povídá. Nebyly to ale slova lítosti, byly to slova škodolibosti.
Dívka již sama kráčela zasněženou noční ulicí. Po tváři jí občas stekla slza. Dala se k partě, kvůli které začala pít, přišla o kamarády, rodina jí nevěří. Sedla si na lavičku a sledovala, jak sněhové vločky opatrně dopadají na zem. Má ještě šanci na nápravu? Chovala se tak, aby již nikoho nezískala zpátky? Získá zpět své bývalé kamarády, nebo si má hledat nové? Bude jí rodina ještě někdy věřit? Napije se někdy alkoholu? To záleží pouze na ní…
Vaše komentáře:

Emo Luisa   jessica-pink@seznam.cz Hlasů: 239 - Hlasuj, toto se mi líbí!       03.10.2012 | 17:30

Ale jinak, chválím za tenhle příběh, je velmi dobře napsaný, doufám že každý co si ho přečte se nad tím zamyslí, je v něm velká pravda, ZÁLEŽÍ POUZE NA NÍ... stejně tak jako na nás všech, jaký si to uděláme, takový to máme..

Emo Luisa   jessica-pink@seznam.cz Hlasů: 212 - Hlasuj, toto se mi líbí!       03.10.2012 | 17:27

Je to stoprocentně podle pravdy, lidi v dnešní době si myslí jak sou cool když pijou alkohol, kouřijou a podobně, ať se pak nikdo nediví že to takhle dopadá, já osobně se nikdy ničeho takovýho ani nedotknu!! za což se mi ostatní posmívají... co je mi po nich, jsem sama sebou a nehodlám být skažená jako ti všichni co jdou s davem...

emo girl   Hlasů: 214 - Hlasuj, toto se mi líbí!       03.08.2012 | 06:46

To je strašný kéžby tě toho někdo mohl ušetřit:(

Black sir   Hlasů: 204 - Hlasuj, toto se mi líbí!       12.07.2012 | 23:06

Bohužel tenhle příběh je podle pravdy.

slonicka   Hlasů: 213 - Hlasuj, toto se mi líbí!       18.06.2012 | 14:25

Je to moc krásný příběh dost mě zaujal doufám však že není podle pravdivé události...Přidejte svůj komentář:

Nick:
E-mail:
Opište pozpátku:  26292
Zpráva:

Nezůstávejte pouze u komentářů, přijďte si také pokecat online do našeho super EMO chatu.?>