EMO

Vše kolem EMO stylu...

Vaše příběhymůj SKUTEČNÝ příběh...

13.01.2012 by †werta†

Stojím před třídou a bojím se jít dovnitř. Hodně se bojím. Jestli tam vejdu zažiju opět to samé, jako každý den. Filipe, jde ti tvoje holka! A výtlem třídy a nejenom Filip, dělali si ze mě srandu pořád 2 roky v kuse, každý den. Někdy to končilo slovy..ty kurvo, ani sešit mi nepůjčíš...domů jsem už nevědomky chodila se svěšenou hlavou a začala trpět samomluvou. Ano, povídala jsem si sama pro sebe, protože na mě přátelky mluvila jen babička.
S oblibou jsem si začala podmalovávat oči a všímala jsem si, že stojím každý den před zrcadlem a dívám se na sebe. Ne proto, že bych se dívala na svojí krásu, ale jen proto, abych si všímala mého bledého obličeje, dlouhých, rovných a černých vlasů a taky mého útrpného výrazu.
Připadala jsem si jako kus hadru a přestala jsem chodit ven...začalo to ve 14-ti pokračuje to v 16-ti a je to čím dál horší. Došlo i na sebepoškozování. Můj oblíbený předmět byly nůžky a jednou jehla v kružítku. Po ostříhání vlasů, se mi celý druhý stupeň posmíval: nazdar emo !! já odpovídala nejsem emo !!!
Na střední škole:jsem emo...řekla jsem před zrcadlem doma....
V tanečních : ty se vůbec nesmějěš !!! usmívej se !!! hučely do mě babička s mamkou...jenže to prostě nejde smát se, když mi není do smíchu.Celou dobu jsem se tvářila útrpně, až to otrávilo mého tanečníka..
A co se kluků týče, bojím se jich. Zůstalo mi to ze základky a žádného kluka nemám, a ani jsem neměla...
Chtěla bych emo boys, pěkného kluka, který by se na mě díval přes rovné, černé vlasy. Oba by jsme měli stejné chování a díky tomu si rozuměli. Existuje někdo takový vůbec ?? (je mi ZASE z toho všeho špatně, asi se půjdu škrábat nůžkama, ulevuje mi to)
Ráda se dívám do země a když se chci podívat rovně, tak přes moje vlasy, když se na mě kluci dívají, udělá se mi zle a musím se skrýt...chci emo boy !!! Těch se nebojím, mají podobné myšlenky...
Toto, co jsem napsala je skutečné, žádná pohádka o emo girl, která nakonec našla lásku a všechno dobře dopadlo...kdepak, tohle je o mně.....
Vaše komentáře:

emo girl   lola1232@email.cz Hlasů: 225 - Hlasuj, toto se mi líbí!       03.08.2012 | 06:54

Já sem taky emo a všichni se mi smějou a můj kluk se semnou před týdnem rozešel:(

Red   OptimusPrime654@seznam.cz Hlasů: 233 - Hlasuj, toto se mi líbí!       22.06.2012 | 01:46

Ahoj :) Četl jsem tvůj příběh...je zajímavý :) Jsem emař ale mě se teda moc lidi nesmějí...asi mám prostě štěstí na lidi nebo možná proto že jsem kluk.Podívej myslím si že ty máš vůči lidem hodně velké předsudky,také jsem býval takový..Kdyby sis chtěla třeba popovídat tak klidně napiš,budu rád :)

slonicka   emoslonicka13@seznam.cz Hlasů: 223 - Hlasuj, toto se mi líbí!       18.06.2012 | 18:15

Úplně znám ale naštěstí mám už kluka a je to o moc lepší kdyby si chtěla můžeme třeba pokecat... Kdyby náhodou na FB mě najdeš pod Lucie Tadomikika. x))

Monnie?   www.monik.cz@email.cz Hlasů: 237 - Hlasuj, toto se mi líbí!       22.05.2012 | 12:02

znám ten pocit. bohužel. moc dobře. taky se mi smějou že jsem emař. oplácím jím to slovy že nejsem. už si se mnou o sebepoškozování povídala i učitelka. nejlepší kamarádka proti mě poštvala celou školu. chtěla bych mít emo kámošku. tý bych mohla všechno říct. v klidu si s ní o všem promluvit... .. máš blog ? nebo fb? nebo mail?.. cokoli..Přidejte svůj komentář:

Nick:
E-mail:
Opište pozpátku:  31435
Zpráva:

Nezůstávejte pouze u komentářů, přijďte si také pokecat online do našeho super EMO chatu.?>