EMO

Vše kolem EMO stylu...

Vaše příběhyPocity 10tileté

28.07.2011 by helisa - heliskaa.blog.cz


Je večer.Desetiletá holka už by měla spát,ale nemůže.Chce brečet,ale jako by vyplakala všechny slzy.chtěla by se řezat,ale nemá odvahu.Zarývá si nehet do ruky a obdivně říká "Au..."Chtěla by,aby v pokoji bylo hrobové ticho,ale vedle babička kouká na televizi.Druhý čkověk,který ji opravdu chápe.Toho bezvýznamného človíčka chápe ještě dívka,která je v celé třídě oblíbená.Na mysl ji přichází vzpomínka na školu,to místo,kde říkají,že je šikanuje,ale oni psychicky šikanují ji.Šeptá skoro neslyšně"Já nemůžu."Něco si uvědomuje.Motýl,který se vesele korálkově usmívá,má vzadu něco jako kancelářskou svorku!Hned po něm sahá a zkouší se píchnout do zápěstí.Ale nejde to.Je zoufalá.Devět písmen,a jak člověka vystihnou.Přemýšlí,žmoulaje v ruce fix.Pak si zase zaryje nehet do zápěstí,tentokrát silněji.Uvědomí si,že se třese.Zase šeptá skoro neslyšně"Já fakt nemůžu."a jde spát.Smrt zase prohrála.TO JE O MĚ!
Vaše komentáře:

Emařka...   nunik.1@seznam.cz Hlasů: 220 - Hlasuj, toto se mi líbí!       30.12.2012 | 22:18

Ahoj,hele holka.. já jsem se kvůli tomu že mě ve škole šikanovali podřezala..a teprve před měsícem mě pustily z psichiatrie .. takže bych bejt tebou si nic nedělala..jen bych to řekla rodičům..ale jestli se bojíš tak si řekni kamarádům a jdi snima za ředitelem tvé školy.. ;)

Emo Luisa   jessica-pink@seznam.cz Hlasů: 217 - Hlasuj, toto se mi líbí!       12.10.2012 | 20:10

Holka jdi si hrát s panenkama, absolutně souhlasím s M.Sngs N.!!! P.S. do světa emařů je vstup povolen až od 13 let...

M.Sngs N.   chesterxf@seznam.cz Hlasů: 228 - Hlasuj, toto se mi líbí!       28.09.2011 | 23:13

no jestli tohle psala desetileta holka jako v tom pribehu tak se neni cemu divit. je to absolutne o nicem a priserne napsany priste zkuz napsat neco lepsiho nez to jak se nekdo pokousi zranit..Přidejte svůj komentář:

Nick:
E-mail:
Opište pozpátku:  29601
Zpráva:

Nezůstávejte pouze u komentářů, přijďte si také pokecat online do našeho super EMO chatu.?>